SMD330L-24V
MFR.Part #
SMD330L-24V
JLCPCB Part #
C22436024
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 12mΩ 24V 3.3A 40A 45mΩ 6.5A 2920 Resettable Fuses ROHS