TURB2424YMD-10WR3ES
MFR.Part #
TURB2424YMD-10WR3ES
JLCPCB Part #
C42412980
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 24V 300kHz 420mA 470uF 50mVp-p 87% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery、EMI suppression Plugin,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS