TURB2412LD-40WR3
MFR.Part #
TURB2412LD-40WR3
JLCPCB Part #
C5441801
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12V 3.34A 300kHz 3300uF 40W 80mVp-p 92% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery Plugin,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS