TDK10-48S12W2
MFR.Part #
TDK10-48S12W2
JLCPCB Part #
C5156546
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 12V 18V~72V 2200uF 300kHz 50mVp-p 830mA 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS