TDK30-24S12W
MFR.Part #
TDK30-24S12W
JLCPCB Part #
C570790
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12V 2.5A 270kHz 30W 3300uF 50mVp-p 90% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS