TDK15-48D05W
MFR.Part #
TDK15-48D05W
JLCPCB Part #
C783532
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.5kV 15W 18V~72V 2 270kHz 4700uF 50mVp-p 89% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery ±5V 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS