TDK20-48S24MW
MFR.Part #
TDK20-48S24MW
JLCPCB Part #
C570788
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 18V~72V 20W 24V 270kHz 680uF 80mVp-p 840mA 90% Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS