TVRB4815YMD-20WR3
MFR.Part #
TVRB4815YMD-20WR3
JLCPCB Part #
C5358287
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.34A 1.5kV 100mVp-p 12mm 15V 20W 2200uF 25.4mm 25.5mm 300kHz 36V~72V 90% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS