TDK10-48D12W
MFR.Part #
TDK10-48D12W
JLCPCB Part #
C783517
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10W 18V~72V 2 2200uF 270kHz 420mA 50mVp-p 87% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery ±12V 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS