TDK10-24S05W
MFR.Part #
TDK10-24S05W
JLCPCB Part #
C570773
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 270kHz 2A 4700uF 50mVp-p 5V 87% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS