TD6-48D15
MFR.Part #
TD6-48D15
JLCPCB Part #
C695885
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 1000uF 2 200mA、200mA 270kHz 36V~72V 6W 80mVp-p 83% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery ±15V 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS