TVRB2424YMD-30WR3
MFR.Part #
TVRB2424YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C5441760
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25A 1.5kV 1000uF 100mVp-p 12.7mm 18V~36V 24V 25.4mm 25.5mm 300kHz 30W 91% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery Plugin Isolated Power Modules ROHS