TAD30-12-W
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TAD30-12-W
JLCPCB Part #
C695928
Package
Plugin,70x48mm
Description
0.15W 1.25A、1.25A 100V~370V 100mVp-p 1600uF、1600uF 2 2.5kV 30W 65kHz 85% 85VAC~265VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±12V ±5%、±2% 插件,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS