VRB2412S-10WR3L
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
VRB2412S-10WR3L
JLCPCB Part #
C41428579
Package
SIP,22x10mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 10W 12V 18V~38V 2200uF 300kHz 830mA 87% Short Circuit Protection SIP,22x10mm Isolated Power Modules ROHS