TAD10-2405-NI
Extended
Manufacturer
TDPOWER
MFR.Part #
TAD10-2405-NI
JLCPCB Part #
C695910
Package
Plugin,48x36mm
Description
0.1W 100V~370V 100mA、400mA 10W 165VAC~265VAC 2 2.5kV 3300uF 5V、24V 65kHz 82% AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±5%、±2% 插件,48x36mm AC-DC Power Modules ROHS