YFF18AC1H102MT0Y0N
MFR.Part #
YFF18AC1H102MT0Y0N
JLCPCB Part #
C448578
Package
SMD-4P,0.8x1.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1A 1nF 50V ±20% SMD-4P,0.8x1.6mm Feed Through Capacitors ROHS