B43508B9567M62
MFR.Part #
B43508B9567M62
JLCPCB Part #
C1498815
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
35mm 400V 40mm 560uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS