VLS5045EX-2R2N-H
MFR.Part #
VLS5045EX-2R2N-H
JLCPCB Part #
C2043148
Package
SMD,5.3x5mm
Description
2.2uH 22mΩ 4.7A 6.4A AEC-Q200 ±30% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS