B41858C7337M8
MFR.Part #
B41858C7337M8
JLCPCB Part #
C1595149
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 105mΩ 10mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS