MMZ1005Y102CTD25
MFR.Part #
MMZ1005Y102CTD25
JLCPCB Part #
C404702
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 200mA 700mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS