VLS5030EX-151M-D
MFR.Part #
VLS5030EX-151M-D
JLCPCB Part #
C7413181
Package
SMD,5.3x5mm
Description
1.392Ω 150uH 540mA AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS