VLS5030EX-101M-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS5030EX-101M-D
JLCPCB Part #
C5830023
Package
SMD,5.3x5mm
Description
100uH 650mA 960mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS