VLS4020CX-470M-H
MFR.Part #
VLS4020CX-470M-H
JLCPCB Part #
C6921378
Package
1616
Description
47uH 710mA 740mA 936mΩ AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS