CS11ZU2GA472MYNKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS11ZU2GA472MYNKA
JLCPCB Part #
C694545
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10.5mm 4.7nF 5mm 7.5mm Z5U ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS