VLS4012HBX-1R0M-N
MFR.Part #
VLS4012HBX-1R0M-N
JLCPCB Part #
C3223502
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 5.27A 53mΩ 6.03A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS