MHQ0402PSA1N8CT000
MFR.Part #
MHQ0402PSA1N8CT000
JLCPCB Part #
C6903915
Description
1.8nH 10@500MHz 400mA 400mΩ 8GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS