MLG0603S22NJTD25
MFR.Part #
MLG0603S22NJTD25
JLCPCB Part #
C6908609
Description
1.2Ω 150mA 22nH 2GHz 6@100MHz AEC-Q200 ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS