VLS4012HBX-6R8M
MFR.Part #
VLS4012HBX-6R8M
JLCPCB Part #
C1870027
Package
SMD,4x4mm
Description
181mΩ 2.36A 3.07A 6.8uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS