VLS3010CX-1R0M-1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS3010CX-1R0M-1
JLCPCB Part #
C2047700
Package
1212
Description
1.76A 1.76A 1uH 39mΩ ±20% 1212 Power Inductors ROHS