MPZ0402S220CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MPZ0402S220CT000
JLCPCB Part #
C2661595
Package
01005
Description
1 150mΩ 22Ω@100MHz 750mA ±25% 01005 Ferrite Beads ROHS