B41252B9827M
MFR.Part #
B41252B9827M
JLCPCB Part #
C1498537
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.51A@120Hz 100V 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 820uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS