VLS252010MNT-2R2M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS252010MNT-2R2M
JLCPCB Part #
C307864
Package
1008
Description
1.45A 1.45A 120mΩ 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS