CK45-R3AD102K-PRY
MFR.Part #
CK45-R3AD102K-PRY
JLCPCB Part #
C340599
Package
Plugin,P=5mm
Description
11mm 1kV 1nF 5mm 5mm ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS