B32022A3473M189
MFR.Part #
B32022A3473M189
JLCPCB Part #
C3295836
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 47nF Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS