VLF3010AT-2R2M1R0
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLF3010AT-2R2M1R0
JLCPCB Part #
C87578
Package
SMD,2.8x2.6mm
Description
120mΩ 1A 2.2uH ±20% SMD,2.8x2.6mm Power Inductors ROHS