TSL0809RA-470K1R0
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TSL0809RA-470K1R0
JLCPCB Part #
C1334508
Package
Plugin,D=8.5mm
Description
1A 47uH ±10% 插件,D=8.5mm Power Inductors ROHS