B72205S0200K101
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B72205S0200K101
JLCPCB Part #
C210291
Package
Plugin,P=5mm
Description
100A 10mW 20V 26V 33V 600mJ 65V 980pF@1kHz 插件,P=5mm Varistors ROHS