SPM4020T-1R5M-LR
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM4020T-1R5M-LR
JLCPCB Part #
C1331562
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1.5uH 36.3mΩ 4.7A 6.3A ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS