B43509B2188M000
MFR.Part #
B43509B2188M000
JLCPCB Part #
C1613152
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130mΩ 1800uF 2.7A@100Hz 200V 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS