SPM3010T-1R0M-LR
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM3010T-1R0M-LR
JLCPCB Part #
C2043354
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1uH 3.3A 4.6A 55.3mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS