SPM12565XT-1R4M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM12565XT-1R4M
JLCPCB Part #
C2046179
Package
SMD,13x12.6mm
Description
1.4uH 18A 2.3mΩ 40A ±20% SMD,13x12.6mm Power Inductors ROHS