B41789K5228Q001
MFR.Part #
B41789K5228Q001
JLCPCB Part #
C5113164
Package
Plugin,D18xL41mm
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 18.5mm 18mm 2200uF 25V 41mm 44mΩ@100Hz 7.2A@10kHz 插件,D18xL41mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS