SLF7030T-4R7M1R6-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF7030T-4R7M1R6-PF
JLCPCB Part #
C5899354
Package
SMD,7x7mm
Description
1.6A 36mΩ 4.7uH ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS