MLG0603P1N7BTD25
MFR.Part #
MLG0603P1N7BTD25
JLCPCB Part #
C404543
Description
1.7nH 10GHz 14@500MHz 20mΩ 700mA AEC-Q200 Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS