B43505A5337M80
MFR.Part #
B43505A5337M80
JLCPCB Part #
C1613072
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
330uF 35mm 450V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS