RLF7030T-6R8M2R8
MFR.Part #
RLF7030T-6R8M2R8
JLCPCB Part #
C138659
Package
SMD,7.8x6.3mm
Description
2.8A 3A 44.76mΩ 6.8uH ±20% SMD,7.8x6.3mm Power Inductors ROHS