B43584A9478M3
MFR.Part #
B43584A9478M3
JLCPCB Part #
C1618853
Description
-25℃~+85℃ 106.7mm 13.8A@100Hz 15000hrs@85℃ 23mΩ@100Hz 31.7mm 400V 4700uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS