B43733B2478M000
MFR.Part #
B43733B2478M000
JLCPCB Part #
C1616433
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 11.4A@100Hz 15000hrs@85℃ 200V 28.5mm 36mΩ@100Hz 4700uF 81.7mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS