NTCG064EF104FTBX
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NTCG064EF104FTBX
JLCPCB Part #
C92038
Package
0201
Description
-40℃~+125℃ 0.3mm 0.3mm 0.6mm 100kΩ 100mW 100uA 1mW/℃ 4250K 4293K 4308K 4327K ±1% ±1% 0201 NTC Thermistors ROHS