B32021A3272K000
MFR.Part #
B32021A3272K000
JLCPCB Part #
C3296963
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 2.7nF 300V Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS